Zjednodušené postupy celního odbavení

Elektronické přenosy dat s celními úřady

Hodnocení klientů

Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.

www.coca-colahellenic.cz

Společnost Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o., využívá služeb Celní deklarace  Žáček více jak 14 let. Za celou dobu spolupráce naše společnost velmi kladně hodnotí kvalitu, rychlost a odbornost dodávaných služeb. Veškeré práce jsou vykonávány řádně a v dohodnutých termínech.

Společnost Celní deklaraci Žáček můžeme doporučit jako profesionálního partnera pro zajištění celních záležitostí a hlášení Intrastat.

 
Vilém Hruška
Daňový specialista
 
Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o.
Českobrodská 1329
198 21 Praha 9

Linde Gas a.s.

www.linde-gas.cz

S kvalitou Vámi poskytovaných služeb jsem velmi spokojena a to nejen po stránce odborné. Reakce na mé, někdy nelehké, otázky  je okamžitá.
Osobně si cením vzájemné dlouhodobé (tuším, že již 10leté) spolupráce a moc za ni děkuji nejen panu Vaňkovi, ale celé Vaší společnosti.

Šárka Kasparová
Specialista DPH /  VAT specialist

Linde Gas a.s.
U Technoplynu 1324, Prague 9 – Kyje, 198 00, Czech Republic
www.linde-gas.cz

 

Changhong Europe Electric, s.r.o.

www.changhongeurope.cz

Spolupráce s Celní deklarací Ladislav Žáček trvá od roku 2010 a společnost je naším, téměř výhradním dodavatelem celních služeb. Za dobu spolupráce oceňujeme vysoce profesionální a obětavý přístup, jak ve věcech celního odbavení, tak i ve věcech celně právních a konzultačních. Jedná se nejen o propuštění zboží do volného oběhu, nebo vývoz, ale i evidenci a zpracování zboží propuštěného do ekonomického režimu KU.

Velmi si vážíme  této již několikaleté spolupráce a děkujeme za ni všem zaměstnancům společnosti.

 
Martin Kroupa
SCM & Customer Operations Manager
 
Changhong Europe Electric, s.r.o.
Severní 2439
288 02  Nymburk
Czech Republic

 

 

Delta International Cargo s.r.o.

www.deltacargo.cz

Naše společnost Delta International Cargo s.r.o. spolupracuje s Celní deklarací Žáček již mnoho let. Jejich služby jsou na vysoké odborné úrovni, vždy se snaží nalézt optimální řešeni, aktivně upozorňují na případná možná úskalí v plánovaném celním řízení atd., což nám, jako mezinárodnímu zasilateli výrazně pomáhá v naší snaze poskytovat svým klientům ten nejlepší servis.

Dle našich zkušeností firma Celní deklarace Žáček patří k maximálně spolehlivým partnerům.

Petr Dařílek
Prokurista společnosti
 
Delta International Cargo s.r.o.
K Letišti 57/1049
16100 Praha 6 - Ruzyně
Czech Republic

Tel.: 00420 220 114 646
Fax: 00420 220 114 647

 

SDV - CZ s.r.o.

www.sdv.com

„Se společností Celní deklarace Ladislav Žáček spolupracujeme již více než deset let. Krom celních řízení do různých režimů jsou nám poskytovány i konzultační služby, které nám pomáhají navrhovat pro naše zákazníky ta nejlepší řešení. Po celou dobu naší spolupráce se setkáváme s milým a vstřícným přístupem všech pracovníků, kteří jsou nám nápomocni svými zkušenostmi a znalostmi celní problematiky. To ostatně potvrzuje skutečnost, že se nesetkáváme s žádnými výtkami celních úřadů. Se službami Celní deklarace Ladislav Žáček jsme velmi spokojeni a věříme, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.“

Lucie CHYTILOVA
Key Account Regional
 
SDV - CZ s.r.o.
Fügnerovo nábř. 2506
760 01 Zlin - Czech Republic
Tel: +420 577 220 723 - Tel/Fax: +420 577 222 448

 

TEAM Relocations s.r.o.

http://www.teamrelocations.com/

Vážení, ráda bych firmu Ladislav Žáček, celní deklarace, pochválila za profesionalitu. Před touto firmou jsme x let používali konkurenci, která nám přestala vyhovovat. Na doporučení jsme přešli k vám a zjišťujeme, že jsme toto měli udělat o pár let dřív! Nejenom že se proces zrychlil díky tomu, že vám většina dokumentů stačí elektronicky, ale oceňujeme take skvělé poradenství ohledně našich případů, které se od sebe dost liší. Jsem ráda, že spolupráce s vámi probíhá na přátelské úrovni, líbí se mi, že vždy přijdete s nápadem, který je podle předpisů, přitom ale ke spokojenosti nás i našeho klienta, kterého zastupujeme,

Díky spolupráci s vámi se nám ušetřil čas, tím padem i peníze – o lidském fakturu jako stres nemluvěJ Jen tak dál a doufám, že nadále vaše služby budou ve stejné kvalitě.

Dana Leila Wiseheart
Office Assistant

Team Relocations, Zlicin Business Centre, Na Radosti 413, Prague, 155 21,

 

Move One, s.r.o.

http://www.moveoneinc.com/

Mezinárodní stěhovací společnost Move One INC využívá služeb celní deklarace ŽÁČEK k plné spokojenosti již téměř 10 let. Jedná se o našeho strategického partnera, na kterého se můžeme plně spolehnout.
Všichni zaměstanci  jsou velmi vstřícní a ochotní, a vždy poskytují pohotově relevantní informace ohledně procesů či dokumentace. Jsou vždy příjemně naladěni a připraveni poradit řešení pro jakýkoli složitý případ.
Celkově servis hodnotíme jako vysoce profesionální a doporučujeme všem, kteří hledají spolehlivého partnera, se kterým je radost spolupracovat.

Daniel Urban
Operations manager
 
Move One, s.r.o.
Email: daniel.urban@moveoneinc.com
Office: +420 224 311 133 ext.4341
http://www.moveoneinc.com/
 

Kadeřnické a kosmetické služby Brno

Vladimíra Bobrovská

Firma Žáček -  celní deklarace , která pro moji firmu pracuje několik let,  je 100% co se týče odbavení, proclení a vyřízení všech náležitostí, rychlosti, vstřícnosti, poněvadž obchoduji s Američany a to bývá mnohdy komplikované. Jsem velice s  firmou Žáček spokojená a i když se mně nabízeli i jiné firmy k proclívání zboží, nikdy bych neměnila. Kdyby všichni pracovali jako v této firmě, tak jsme všichni štastní a v blahobytu. Nejednou jsem je musela velmi pochválit a  poděkovat za perfektní práci. Děkuji, že firma Žáček a jeho zaměstnanci, tak skvěle fungují :-)

V Brně 17.9.2014 Vladimíra Bobrovská
 
Mikuláškovo náměstí 571/10,
Brno-Starý Lískovec, 
PSČ  625 00

AVAX a.s.

www.avax.cz

„Se společností Celní deklarace Žáček spolupracujeme již několikátým rokem a naše spolupráce byla vždy velmi dobrá. Veškerý personál společnosti vystupuje navenek velice profesionálně a vždy ochotně a s úsměvem. Opravdu je radost s nimi spolupracovat. Jejich jednání je velice rychlé a věcné. Pokud bych měla doporučit tuto společnost – dávám 100%!!

Za společnost Avax a.s. – Lenka Maláková (key account manager).“

AVAX a.s.
Daliborova 380/9
102 00  Praha 10
Czech republic
Tel.        +420-222287502
               +420-274864877
Fax.       +420-271960487
Mobile: +420-605 264502

ROPES-CHAINS s.r.o.

http://www.lana-retezy.cz/

S firmou Ladislav Žáček - celní deklarace spolupracujeme již několik let. S firmou se velmi dobře spolupracuje, zejména s paní Lenkou Poslušnou. Rádi bychom doporučili tuto firmu dalším společnostem.

S pozdravem

Zdena Kapuciánová

Provozovna

ROPES-CHAINS s.r.o.
Dukelská 525
Doudleby nad Orlicí
CZ-517 42
connection: Tel: +420 494 383 003
                           +420 494 383 527
             Tel./Fax:+420 494 383 190
http://www.lana-retezy.cz